Kutuda Ne Var ?

Kutuda Ne Var ?

Yepyeni 1.sınıf okuma materyalimiz. Kutu ve resimli okuma kartlarından oluşuyor. Uygulaması ise şöyle: Öğrenci önce kutunun açık olan kısmından kelimesini okuyor. Daha sonra kartı çıkarıp okuduğu kelimenin doğruluğunu kontrol ediyor. Eğer anlamını bilmediği bir kelime ise okuduğu kelimeyi anlamlandırıyor.

Şimdilik ilk 2 harf grubuna ait okuma kartları var. İlerleyen günlerde tüm grup kartlarını hazırlayıp şablon dosyasını güncelleyeceğim. Çıktı alabileceğiniz dokümanı sayfanın alt kısmından indirebilirsiniz.

 

Henüz katılmamışsanız Ali Öğretmen Materyal  & Tasarım Facebook Grubu‘na katılabilir, çalışmalarımı daha kolay takip edebilirsiniz.

Ali Öğretmeni Instagram’da da takip edebilirsiniz.

Profil Linki: www.instagram.com/aliiogretmen

Kullanıcı Adı: @aliiogretmen

 


Uyarı: www.aliogretmen.com’ dan indireceğiniz dosyalar, hiç bir şekilde(kaynak gösterilse dahi) başka sitelerde kullanılamaz.

 

İndir “KUTUDA NE VAR?”

KUTUDA_NE_VAR_TKN.pdf – 10575 defa indirildi – 4,68 MB
Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Hocam öncelikle emek, gayret ve çalışmanız için teşekkür ederim. Bu kadar güzel, farklı ve kullanışlı çalışmalar yaptığınız için bir öğretmen olarak çok memnunum. Biliyorum ki, bu çalışmalar sizin çok zamanınızı almakta ve fedakarlık istemektedir. Üstelik ücretsiz bir şekilde bunları bize sunmanız da takdir edilmesi gereken bir yüze gönüllülük. Size yürekten teşekkürler. Başarı, huzur ve sağlık dolu günler diliyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?