12 Mart Hazır Pano ve Poster Tasarımları

12 Mart Hazır Pano ve Poster Tasarımları

İçinde bulunduğumuz 2021 yılı İstiklal Marşı’mızın yazılmasının ve TBMM tarafından kabul edilmesinin 100. yılı olması nedeniyle meclisimiz tarafından “İstiklal Marşı Yılı” ilan edildi. Ben de bu bağlamda 100. yıla özel tasarımlar yapmaya çalıştım.

On Kıta Bir Vatan İlelebet İstiklâl!

2020 YILI DOKÜMANLARI

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü için hazırladığım tasarımları sayfanın alt bölümünden indirebilirsiniz. Eski çalışmalardan farklı olarak 2 boy pano şablonu hazırladım. Dileyen 24 sayfayı birleştirerek, dileyen de 12 sayfayı birleştirerek panosunu hazırlayabilir.

Henüz katılmamışsanız Ali Öğretmen Materyal  & Tasarım Facebook Grubu‘na katılabilir, çalışmalarımı daha kolay takip edebilirsiniz.

Ali Öğretmeni Instagram’da da takip edebilirsiniz.

Profil Linki: www.instagram.com/aliiogretmen

Kullanıcı Adı: @aliiogretmen

Aşağıdan indireceğiniz dosya sıkıştırılmış *.zip uzantılı bir dosyadır. Bazı telefonlarda açılmayabilir. Telefonunuza Zarchiver programını kurarak dosyayı açabilirsiniz. Yine de sorun yaşayanlara bilgisayardan indirme yapmalarını tavsiye ederim.


Uyarı: www.aliogretmen.com’ dan indireceğiniz dosyalar, hiç bir şekilde(kaynak gösterilse dahi) başka sitelerde kullanılamaz.

İndir “12 MART 2021 PANO VE POSTER TASARIMLARI” 12MART_2021_DOKUMANLARI_TKN.zip – 2934 defa indirildi – 28 MB

İndir “12 MART 2020 PANO VE POSTER TASARIMLARI” 12MART_2020_DOKUMANLARI_TKN.zip – 5699 defa indirildi – 41 MB

İndir “MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA HAFTASI PANO VE POSTER TASARIMLARI” 2019_MEHMET_AKIF_ERSOYU_ANMA_HAFTASI_DOKUMANLARI_TKN.zip – 6645 defa indirildi – 19 MB

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?