Gelişim Raporu Süsleri (Yüzüncü Yıl Güncellemeli)

Gelişim Raporu Süsleri (Yüzüncü Yıl Güncellemeli)

İlkokul karnelerinden sonra okul öncesi gelişim raporlarını renklendirmek için yaptığım tasarımlarımı sizlere sunuyorum.

Yapmanız gereken aşağıdan PDF dokümanını indirmek ve idarenizin size teslim ettiği gelişim raporlarını bir kez daha yazıcıdan geçirerek renklendirmek.

Video anlatım için @aliiogretemen Instagram sayfasına bakabilirsiniz.

Ali Öğretmeni Instagram’da da takip edebilirsiniz.

Profil Linki: www.instagram.com/aliiogretmen

Kullanıcı Adı: @aliiogretmen


Uyarı: www.aliogretmen.com’ dan indireceğiniz dosyalar, hiç bir şekilde(kaynak gösterilse dahi) başka sitelerde kullanılamaz. Telegram, Facebook, Google Drive vb platformlarda paylaşılamaz.

İndir “GELİŞİM RAPORU SÜSLERİ”

GELISIM_RAPORU_SUSLERI_TKN.pdf – 4219 defa indirildi – 26,12 MB

 

İndir “YÜZÜNCÜ YIL GELİŞİM RAPORU SÜSLERİ”

YUZUNCUYIL_GELISIM_RAPORU_SUSLERI_TKN.pdf – 419 defa indirildi – 5,16 MB
Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Merhaba Ali hocam. Ben gelişim raporlarıma arka fon eklemek istiyorum. Artık bu dönem geç kaldım. Ama ikinci dönem yapacağım inşaallah. Nasıl yapılıyor hocam? Işlem basamağı ne? E okuldan gelişim Raporlarını yazıp bitirdikten sonra eklenebiliyor mu? Yoksa önce fonu çıkartıp sonra üzerine gelişim Raporlarını mı yandırıyorsunuz??? Bu konuda bilgilendirip yardımcı olursanız çok sevinirim. 🙂 Bu arada hazırladığınız arka fonlar çok güzel olmuş. Elinize emeğinize sağlık hocam. 👌😊👍😊👏

  2. Merhaba. Gelişim Raporunu idareniz size teslim ettikten sonra tekrar yazıcıdan geçirerek süslerinizi basabilirsiniz. Video anlatım instagram reels videolarımda mevcut.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?