24 Kasım Hazır Pano ve Poster Tasarımları

24 Kasım Hazır Pano ve Poster Tasarımları

2020 Tasarımları

Bu 24 Kasım’da (2019) şehit öğretmenlerimiz için bir şeyler yapmak istedim. Tasarımların tamamı bu doğrultuda yaptım. Tüm şehit öğretmenlerimizi rahmetle anıyoruz.

Tasarımları okul ve sınıflarınızda uygulamanız için ihtiyacınız olan şeyler, aşağıdan ücretsiz indireceğiniz şablonlar, renkli yazıcı ve yapıştırıcı.

Paket içeriği:

  • 2 Adet 160cm x 81cm Pano Tasarımı
  • 2 Adet 55cm x 110cm Kapı Posteri
  • 10 Adet 30cm x 42cm Poster
  • 2 Adet 30cm x 60cm Poster

 

 

Henüz katılmamışsanız Ali Öğretmen Materyal  & Tasarım Facebook Grubu‘na katılabilir, çalışmalarımı daha kolay takip edebilirsiniz.

Aşağıdan indireceğiniz dosya sıkıştırılmış *.zip uzantılı bir dosyadır. Bazı telefonlarda açılmayabilir. Telefonunuza Zarchiver programını kurarak dosyayı açabilirsiniz. Yine de sorun yaşayanlara bilgisayardan indirme yapmalarını tavsiye ederim.


Uyarı: www.aliogretmen.com’ dan indireceğiniz dosyalar, hiç bir şekilde(kaynak gösterilse dahi) başka sitelerde kullanılamaz.

İndir “24 KASIM 2020 DOKÜMANLARI” 24KASIM2020_DOKUMANLARI_TKN.zip – 444 defa indirildi – 6 MB

İndir “24 KASIM 2019 DOKÜMANLARI” 24KASIM2019_DOKUMANLARI_TKN.zip – 3189 defa indirildi – 29 MB

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Değerli öğretmenim,ellerinize emeğinize sağlık teşekkür ediyorum.Her biri diğerinden güzel.Sizi anarak sınıfımda kullanacağım.Sosyal medya hesabım olmadığı için Eğitimhane ve sayfanızla sıkı takipçiniz olacağım.Kolay gelsin diyorum,sağlıcakla kalın…

  2. Elinize emeğinize sağlık. Öyle güzel çalışmalar hazırlıyorsunuz ki imreniyorum size. Sınıf öğretmeniyim ve pano hazırlamayı çok severim. bu yıl hazırladığım panolarımda hep sizin çalışmalarınızdan alıntılar yaptım. Öğretmenler günü için şehit öğretmenlerimizin fotoğraflarını arıyordum ki sitenizde buldum. yüreğinize sağlık. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?